Wykład w j. angielskim!

W dniu 2 lutego mieliśmy przyjemność gościć w szkolnej auli panią Renatę Zander – Lewandowską, wykładowcę z filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Pani Zander  - Lewandowska zaprezentowała uczniom klas dwujęzycznych oraz gościom z klasy III gimnazjum nr I w Sopocie sylwetkę Franka Lloyd Wright, znakomitego architekta amerykańskiego.

Słuchacze zapoznali się z twórczością Wrighta oraz z jego ekscentryczną biografią. Wykład stanowi   uzupełnienie wiadomości w programie klas dwujęzycznych w zakresie kultury amerykańskiej.

Po wykładzie pani Renata odpowiadała na pytania uczniów dotyczące możliwości podjęcia studiów językowych. Bardzo dziękujemy za fantastyczne wystąpienie i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

5. z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym.