Biologiczny indeks!!!

W dniu 21 kwietnia 2012 r. w Auli prof. Bogusława Krei Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego, odbyły się eliminacje wojewódzkie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (OWE).

W roku 2012 do konkursu zakwalifikowało się 154 uczniów z 67 szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego. Drugi etap Olimpiady składał się z części pisemnej – testu oraz eliminacji ustnych, do których kwalifikuje się 12 najlepszych, wyłonionych w części pisemnej, uczniów.

Z wielką radością i dumą informujemy, że uczeń naszego liceum Jan Lis z kl. II d biol.-chem.zajął 7 miejsce w OWE na szczeblu wojewódzkim. Tym samym, jako laureatowi OWE przysługuje mu wstęp bez egzaminów na wybrane uczelnie i kierunki wyższe, których wykaz zostanie zamieszczony na stronie internetowej Olimpiady:

Data dodania: 2018-01-11 20:26:37
Data edycji: 2018-01-11 20:27:31