Błękitny Patrol w naszym liceum!

„Różni ich ilość lat, wykształcenie, wykonywane zawody, ale łączy wspólny cel – Bałtyk, czyli okno na świat. Chcą, aby nasze morze było zawsze czyste i wypełnione życiem."

Wolontariusze Błękitnego Patrolu WWF to ludzie w każdym wieku i pochodzący z różnych środowisk. Dzięki temu stanowią tygiel różnych pomysłów i działań, w którym tkwi największa siła. Ich energią jest zdolność do wspólnej mobilizacji w obliczu wezwań wymagających interwencji. Wszyscy z nich myślą globalnie, lecz działają lokalnie. Wiedzą bowiem, że małe kroki zbliżają do wielkich celów.” www.wwf.pl

Klasy 1c i 2d biol.-chem. wzięły udział w wykładzie zorganizowanym przez wolontariuszki Błękitnego Patrolu. Uczniowie mieli szansę dowiedzieć się na czym polega praca wolontariuszy WWF i w jaki sposób odpowiednio reagować w sytuacji znalezienia na plaży dzikiego zwierzęcia, np. foki.

Data dodania: 2018-10-03 17:09:42
Data edycji: 2018-10-03 17:19:05