Główna nagroda w konkursie fotograficznym

Nasza tegoroczna maturzystka z klasy III C - Agnieszka Biedrzycka - otrzymała główną nagrodę w kategorii "młodzi" w konkursie fotograficznym zorganizowanym w ramach obchodów Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Sopot oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sopocie:

„Młodzi widziani oczami starszych i starsi widziani oczami młodych”

Więcej o konkursie można przeczytać tutaj!

W auli I LO w Sopocie w ramach zakończenia roku akademickiego Sopockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zgromadziła się znaczna ilość studentów. Swoją obecnością uświetnili uroczystość prezydent miasta Sopotu p. Jacek Karnowski i wiceprezydenci p. Joanna Cichocka - Gula i p. Bartosz Piotrusiewicz. Nasza absolwentka otrzymała ciekawe nagrody z rąk wiceprezydentów Sopotu. Prezentujemy też dyplom dla laureatki i podziękownia dla naszego dyrektora p. Jacka Gana.

Okazało się, że nawiązała się nic porozumienia między młodzieżą a studentami UTW. Z ciekawością podpytywali, jakie nagrody znajdują się w wielkiej torbie. Najważniejszym wyróżnieniem dla Agnieszki Biedrzyckiej jest to, że jej praca - wraz z innymi wyróżnionymi - znajduje się na bocznej ścianie kościoła św. Jerzego w Sopocie, gdzie otworzono piękną, łączącą pokolenia wystawę. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

Motywował i podpowiadał p. Paweł Lęcki, a wychowawczyni p. Gracja Cimaszewska-Kuniniec składa szczególne, osobiste gratulacje!

Data dodania: 2018-01-11 20:30:18
Data edycji: 2018-01-11 20:32:52