Hołd dla Prezydenta Gdańska

Składamy na ostatniej drodze hołd Człowiekowi, Pawłowi Adamowiczowi, Prezydentowi Gdańska, naszego sąsiedniego miasta, Człowiekowi, który został zamordowany, gdy mówił o dobroci mieszkańców, wśród których są również nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Głęboko współczujemy Rodzinie, której odebrało Męża, Ojca, Syna wielkie zło, zło bezrozumnej agresji i nienawiści. Nikt na świecie nie zasługuje na taki los. Nigdy nie powinno się to zdarzyć. Nigdy nie można dopuścić, żeby zło zwyciężyło. Prezydent Gdańska był człowiekiem dobrej woli. Wspólnota wielu nieidealnych ludzi dobrej woli jest siłą, która może dbać o to, żeby pamięć o Nim nigdy nie zniknęła. Dobro jest siłą różniących się od siebie ludzi, którzy nie mają w sobie nienawiści.

Data dodania: 2019-01-19 11:01:15
Data edycji: 2019-01-19 11:02:14