I miejsce w regatach windsurfingowych

I miejsce naszego ucznia w regatach windsurfingowych! Od 31 maja do 3 czerwca 2012 r. w Sopocie odbyły się zawody windsurfingowe o Puchar Prezydenta Sopotu.

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Robert Pellowski z kl. II D zajął I miejsce w klasie juniorów!

Regaty sopockie są uznawane za najstarsze w Polsce regaty windsurfingowe rozgrywane na akwenie morskim. W sopockich regatach biorą udział deskarze pięciu windsurfingowych klas: RS:X, Formuła Windsurfing, Techno 293, Raceboard i UKS.

Organizatorami regat są klub żeglarski Ergo Hestia Windsurfing Sopot przy współpracy z Urzędem Miejskim w Sopocie i Urzędem Marszałkowskim woj. Pomorskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Data dodania: 2018-01-11 20:35:00
Data edycji: 2018-01-11 20:35:46