II Pomorska #Komórkomania

Nasza szkoła dołączyła do grona szkół biorących udział w akcji promującej oddawanie komórek macierzystych w celu ratowania ludzi z nowotworem krwi.
W środę 24 października wolontariuszki z klas I c (Daria Chylińska i Martyna Szlapa ) i II d ( Dominika Kolka) zachęcały potencjalnych dawców do oddania próbek.
Akcję poprzedziła pogadanka informacyjna wśród uczniów szkoły oraz rodziców podczas zebrania w szkole.
Grupa zainteresowanych uczniów będzie brała udział w spotkaniu Dawca- Biorca zorganizowanym w zaprzyjaźnionym VI LO w Gdyni.
Data dodania: 2018-10-28 17:52:11
Data edycji: 2018-10-28 17:53:31