Laureat ogólnopolskiego konkursu ENGLISH ACE 2013

W dniu 13 marca 2013 roku w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE 2013organizowany przez firmę JERSZ Łowcy Talentów. W kategorii klas pierwszych liceum do konkursu przystąpiło 501 uczniów, natomiast w kategorii klas drugich i trzecich 671 w skali kraju.

W konkursie udział wzięło 16 uczniów z naszej szkoły (7 uczniów z klasy I A dwujęzycznej, 1 uczeń  z klasy 1 B matematyczno – fizycznej, 7 uczniów z klasy 2 A dwujęzycznej oraz 1 uczennica z klasy  3 B matematyczno – fizycznej).

Z ogromną radością informujemy, że Michał Jodel, uczeń klasy 2 A dwujęzycznej otrzymał tytuł Laureata Konkursu, zdobywając 2 miejsce w kraju, 2 miejsce w województwie oraz nagrodę pieniężną. Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności językowych!

A oto sukcesy językowe pozostałych uczniów biorących udział w konkursie:

W kategorii klas pierwszych (JUNIOR) najlepszy wynik w szkole, 3 miejsce w województwie  i 15 miejsce w kraju uzyskał Mateusz Furtak z klasy I A dwujęzycznej.

A poniżej wyniki wszystkich uczniów tej kategorii:

Imię i nazwisko

Marek Furtak

18

57

W kategorii klas drugich (STUDENT) najlepszy wynik w szkole, 2 miejsce w województwie i 2 miejsce w kraju uzyskał Michał Jodel z klasy 2 A dwujęzycznej, a dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymała Kamila Krawiec oraz Paweł Kopiec również z klasy 2 A dwujęzycznej.

A poniżej wszystkie wyniki naszych uczniów w tej kategorii:

Imię i nazwisko

Miejsce w województwie

Miejsce w kraju

Michał Jodel

2

Kamila Krawiec

5

19

Paweł Kopiec

9

28

Vienna Delgas

12

40

Magdalena Łuszcz

Karol Wolański

Kinga Wróblewska

25

94

W kategorii klas trzecich 2 miejsce w województwie, 33 miejsce w kraju oraz dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymała Karolina Kowalska z klasy 3 B matematyczno – fizycznej.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy sukcesów w następnej edycji konkursu!

Data dodania: 2018-01-11 20:41:32
Data edycji: 2018-01-11 20:45:34