Pożegnanie

Ze smutkiem zawiadamiamy, że zmarła wspaniała, znana w środowisku edukacyjnym, wieloletnia nauczycielka biologii w II LO - p. Alicja Okulanis.

Odeszła w wieku 87 lat. Nauczyciele związani z przyrodą posiadają chyba unikalną wiedzę - w świecie natury nic nie umiera tak naprawdę, zawsze przemienia się w coś nowego. W świecie ludzi nazywamy to pamięcią.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku w środę, 18 października, o godzinie 12.00.

Data dodania: 2017-10-14 12:45:00
Data edycji: 2018-01-11 12:49:07