Projekt społeczny!

Dnia 29.10.2019r. w naszej szkole odbyła się godzinna prelekcja w języku angielskim dla uczniów klas matematyczno-fizycznych. Jej temat dotyczył skutecznego pisania i efektywnego wdrażania biznesplanu w życie. European Congress of Youth in Business to projekt społeczny realizowany przez dwójkę charyzmatycznych studentów z Gdańska, których celem jest podniesienie poziomu edukacji biznesowej w europejskich szkołach. Ich koncepcja opiera się na przekazywaniu praktycznej wiedzy, która w połączeniu z przykładami z różnych branż, zapoznaje słuchaczy z tematem pozyskiwania kapitału na swój pierwszy biznes/projekt, organizacją zespołu, podziałem ról, źródłami inspiracji, a także metodami pracy nad przedsięwzięciem. Poprzez udział w wykładzie uczniowie naszej szkoły nabyli cenną wiedzę, którą będą mogli zastosować w przyszłości.

Data dodania: 2019-11-06 07:51:32
Data edycji: 2019-11-07 21:05:04