Stypendia socjalne

Wzorem ubiegłych lat Wydział Oświaty Urzędu Miasta Sopotu informuje o możliwości przyznania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów. Wnioski mogą być składane przez uczniów zamieszkałych w Sopocie, których dochód rodzinny netto w miesiącu sierpniu br. nie przekroczył kwoty 528 zł na osobę.

Niezbędne załączniki to: wnioski, zaświadczenia, oświadczenia o osiągniętych dochodach netto w sierpniu.

Termin składania wniosków zgodnie z ustawą wyznaczony jest do 15 września w Wydziale Oświaty pok.11 ul. Marynarzy 4.

Należy gromadzić imienne rachunki/faktury o dokonanym zakupie o charakterze edukacyjnym, które będą niezbędne przy rozliczeniu się z przyznanej kwoty stypendium.

Data dodania: 2020-08-31 14:40:31
Data edycji: 2020-08-31 14:41:04