Sukces międzynarodowy!

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zakomunikować już oficjalnie, iż laureatką 5. edycji MIĘDZYNARODOWEGO WIELKIEGO MARATONU CZYTELNICZEGO dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych została uczennica naszego liceum Olga Chojnacka z klasy Icp!

To ogromny sukces, biorąc pod uwagę, iż w tegorocznej edycji tego konkursu wzięło udział aż 649 pomorskich szkół i placówek oświatowych.

Niestety, nie uda nam się w tym roku szkolnym spotkać na Gali rozdania Nagród i Dyplomów w Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności. Dlatego naszą laureatkę zapraszamy w trakcie wakacji po odbiór NAGRODY do Filii Gdańskiej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej na ulicy Mariackiej 42, Gdańsk-Śródmieście, w godzinach pracy Filii.

UWAGA!!! Filia w czerwcu pracuje w zmienionych godzinach (11.00-18.00, środa 9.00-15.00) i bez sobót!

W tegorocznej edycji naszego MARATONU wzięły także udział uczennice:
Eliza Gołyga - Ic
Kalina Gorycka - Ib