SWPS

W dniach 5 i 6.04.2018r. uczniowie klasy II D i klasy II C udali się do Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na spotkania o tematyce psychologicznej. Spotkania te zostały poprowadzone przez psychoterapeutę, seksuologa, wykładowcę Uniwersytetu SWPS – Pana Michała Pozdała.

Spotkania psychologiczne organizowane są wyłącznie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Podczas zajęć specjalista rozmawia z młodzieżą na różne, czasami trudne tematy np.: jak radzić sobie z „dołem”,stereotyp osoby chorej psychicznie, samobójstwo – czy to krzyk rozpaczy?, czy zakochanie to już miłość?, jak dobieramy się w pary?, jakie role pełnimy w związku?, czy komunikacja z partnerem jest ważna?, od bliskości do intymności?, dlaczego zdradzamy?, jak się zabezpieczyć?.

Uczniowie podczas spotkań otrzymują również informację, gdzie szukać pomocy w razie problemów.

Data dodania: 2018-04-12 14:14:06
Data edycji: 2018-04-12 14:27:44