Wykład anglojęzyczny!

W środę 24 października gościliśmy w szkole panią dr Dorotę Majewicz z Instytutu Anglistyki i Amerykanistyki Uniwersytetu Gdańskiego. Pani Majewicz przedstawiła prezentację dotyczącą działań władz w zakresie ochrony środowiska porównując Polskę, Szwajcarię oraz USA. Uczniowie mogli wypowiedzieć się "how green they are '' oraz zadawać pytania nie tylko pani doktor ale również jej podopiecznej, Moly, amerykańskiej uczennicy, która przebywa w Trójmieście w ramach wymiany.
Data dodania: 2018-10-28 17:57:44
Data edycji: 2018-10-28 18:02:12