Wymiana z Włochami 2018

W dniach 17 - 20 kwietnia gościliśmy w szkole grupę włoskich uczniów z Bassano del Grappa we Włoszech. Z Liceo Brocci współpracujemy od 2005 i co roku grupa naszych uczniów (ok. 40 osób) wyjeżdża do Bassano na tygodniowy pobyt w rodzinach włoskich, a następnie grupa włoska przyjeżdża do Sopotu. W tym roku byliśmy we Włoszech w dniach 10 - 17 marca i zwiedziliśmy między innymi Wenecję, Padwę, Weronę oraz okoliczne miasteczka położone u podnóża Dolomitów, gdzie znajduje się Bassano. Podczas rewizyty pojechaliśmy do Łeby oraz pokazaliśmy naszym gościom Trójmiasto. Bardzo żałowaliśmy, że Włosi gościli u nas tak krótko, szczególnie, że nawiązały się nowe przyjaźnie i trudno było niektórym się rozstać. Pozostaje poczekać do kolejnego roku szkolnego i nowej wymiany, już zaplanowanej przez obie koordynatorki :)

Data dodania: 2018-04-23 13:10:34
Data edycji: 2018-04-23 13:12:04