TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" ! 10 miejsce w Trójmieście, 12 w województwie, 165 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 166 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 117 w rankingu szkół olimpijskich :)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Krzysztof Witek - Ib, wraz ze swoją drużyną wygrał Puchar Europy

Krzysztof Witek - Ib, wraz ze swoją drużyną wygrał Puchar Europy

Zanim nasz team w ogóle zaczął zawody, prawdziwy rajd na orientację mieliśmy już w środkach transportu. Dnia 27 kwietnia parę minut po 4 nad ranem zwarta ekipa Harpaganów będąca częścią Reprezentacji Polski, wyruszyła z Gdańska na południe Polski "pędzącym diliżansem" na trasie Bydgoszcz - Poznań - Wrocław - Opole i dalej busem na Słowację.

 

Po wielu godzinach podróży, biegania po peronach, kilometrów busem i zakupie przez każdego z nas na dobry początek reprezentacyjnego kapelusza, dotarliśmy do Sastin Straze, gdzie w weekend odbył się Puchar Europy w MTBO. 

 

Słowacja przywitała nas przepiękną pogodą! Śpiąc w domkach campingowych w otoczeniu jeziorek czuliśmy się niczym na wakacjach! Ponad 25stopniowe upały dały nam się we znaki. Ale czasu na opalanie nie było za dużo. Pierwszego dnia odbył się dystans średni. Najwyżej z Polskiej ekipy uplasowali się: Kamil Rombczyk (4msc/M20), Radosław Jaroszek (7msc/M20) i Krzysztof Witek (9msc/M20). Kamil i Krzysiek nominalnie startują jeszcze w M-17 więc tym bardziej cenne są ich rezultaty. Warto pogratulować także dziewczynom z Elity, które będąc juniorkami wystartowały w kategoriach seniorskich w ramach Rankingu WRE i zajęły odpowiednio: Barbara Sanocka (17msc) i Julita Linowska (28msc). Drugiego dnia startowaliśmy na dystansie klasycznym.

 

Czytaj więcej na: https://rowery.trojmiasto.pl

Data dodania: 2018-01-11 20:33:16
Data edycji: 2018-01-11 20:34:44
Ilość wyświetleń: 966

Współpraca z uczelniami wyższymi

 

Stała współpraca II LO w Sopocie z uczelniami wyższymi:

1. z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego,

2. z Wydziałem Biologii  Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego,

3. z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym,

4. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

5. z Katedrą Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Politechniki Gdańskiej.

BIP
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook