143 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących, 10 miejsce w województwie, znak jakości Złota Szkoła Perspektywy 2024; 141 miejsce w rankingu maturalnym Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2024; 5 miejsce w rankingu szkół średnich 2024 Trojmiasto.pl; Tegoroczni Olimpijczycy: Mikołaj Foltyn - finalista, Olimpiada Historyczna, Maja Klofczyńska, Jakub Nowak - finaliści, Olimpiada Literatury i języka polskiego, Jan Śniadach - laureat, Olimpiada jezyka angielskiego; Konkursy z indeksami na uczelnie: Alicja Cypcarz - konkurs wiedzy ekogologicznej OKAWANGO, Wiktor Zakrzewski - ogólnopolski lonkurs wydziału chemii PG
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2011/2012:

  • Współzawodnictwo Sportowe Sopockich Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Naczelnika Wydziału Oświaty: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w LA Dziewcząt: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w LA Chłopców: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu Dziewcząt w Tenisie Stołowym: 4 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu Chłopców w Tenisie Stołowym: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w Piłce Nożnej: 3 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Ręcznej Dziewcząt: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Ręcznej Chłopców: 2 miejsce
  • Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt: 3 miejsce
  • Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców: 4 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Siatkowej Dziewcząt: 3 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Siatkowej Chłopców: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Koszykowej Dziewcząt: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce koszykowej Chłopców: 4 miejsce

 

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2010/2011:

  • Współzawodnictwo Sportowe Sopockich Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Naczelnika Wydziału Oświaty: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu Dziewcząt w Tenisie Stołowym: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu Chłopców w Tenisie Stołowym: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w Piłce Nożnej: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Ręcznej Dziewcząt: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Ręcznej Chłopców: 3 miejsce
  • Mistrzostwa Województwa w w Piłce Ręcznej Dziewcząt: 1 miejsce
  • Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt: 3 miejsce
  • Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców: 2 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Siatkowej Dziewcząt: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Siatkowej Chłopców: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Koszykowej Dziewcząt: 1 miejsce
  • Mistrzostwa Sopotu w  Piłce Koszykowej Chłopców: 2 miejsce
Data dodania: 2018-01-11 09:42:07
Ilość wyświetleń: 3294

Współpraca z uczelniami wyższymi

 

Stała współpraca II LO w Sopocie z uczelniami wyższymi:

1. z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego,

2. z Wydziałem Biologii  Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego,

3. z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym,

4. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

5. z Katedrą Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Politechniki Gdańskiej.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej