Konkurs o Samorządzie Terytorialnym

21 marca kolejny raz odbył się w II LO Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. W konkursie wzięły udział sopockie szkoły ponadgimnazjalne. Po części konkursowej wykład wygłosił dr J. Och - nauczyciel akademicki UG. Wzięli w nim udział zarówno Goście, jak i nasi Uczniowie. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się w miłej atmosferze. Wśród laureatów konkursu po raz pierwszy zabrakło naszych Uczniów. Najlepsi okazali się zawodnicy z I LO w Sopocie i to oni wezmą udział w etapie finałowym konkursu.  Spośród uczniów " dwójki" najlepszym wynikiem pochwalić się może Bartek Szaruga z 2 c, który uzyskał 3 wynik, ale niestety były 2 miejsca drugie ex aequo i do finału nominowano tylko 3 Uczniów z największą ilością punktów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! :)

Data dodania: 2018-04-04 14:57:07
Data edycji: 2018-04-04 14:58:23