TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2021" ! 9 miejsce w Trójmieście, 10 w województwie, 120 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 126 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 93 w rankingu szkół olimpijskich :)

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Laureatki międzywojewódzkiego konkursu plastyczno – literackiego

Z przyjemnością informujemy, że  dwie uczennice z klasy I a - Justyna Haftka i  Maria Heppner zostały laureatkami międzywojewódzkiego konkursu plastyczno – literackiego „Morze a moja mała i duża Ojczyzna” zorganizowanego przez Związek Miast i Gmin Morskich. Tegoroczna, trzynasta już edycja konkursu przebiegała pod hasłem „My dla Morza, Morze dla nas”.

 

Obie uczennice są laureatkami w kategorii literackiej, Justyna za opowiadanie „Ujście Bezimiennej”, a Marysia – za esej „Morze ma o wiele więcej wyobraźni, niż możemy sobie wymarzyć”. Uroczysta Gala Konkursowa, podczas której zostaną wręczone nagrody odbędzie się we wrześniu w Szczecinie. Obie uczennice mają już za sobą sukcesy w dziedzinie polonistycznej. Marysia zakwalifikowała się do etapu ustnego na U.G. w Olimpiadzie Języka Polskiego, a Justyna zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Herbert w oczach młodych Pomorzan” w kategorii - proza.

 

GRATULUJEMY!!!

Data dodania: 2018-01-11 20:46:39
Data edycji: 2018-01-11 20:47:46
Ilość wyświetleń: 644

Współpraca z uczelniami wyższymi

 

Stała współpraca II LO w Sopocie z uczelniami wyższymi:

1. z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego,

2. z Wydziałem Prawa Uniwersytetu Gdańskiego,

3. z Wydziałem Historii Uniwersytetu Gdańskiego,

4. z Wydziałem Biologii  Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego,

5. z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym,

6. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

BIP
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook