Unity in Diversity

Unity in Diversity – panel dyskusyjny

W piątek 27.09.2019 roku grupa uczniów z naszego liceum uczestniczyła w panelu dyskusyjnym na temat Unii Europejskiej. Uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy, które odpowiadały na pytania: Czym jest dla nas Europa? Jak widzimy swoją przyszłość w Europie? Jakie problemy możemy rozwiązać tylko razem? Co nas dzieli i co nas łączy?

Debata odbywała się w języku angielskim, a oprócz uczestników z II LO wzięli w niej udział uczniowie z  I LO w Sopocie oraz goście z Niemiec – przedstawiciele Rady Młodych Miasta Ratzeburga. Przy prezentacji wniosków był obecny prezydent Sopotu – pan Jacek Karnowski.

Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Chęcińska, Ola Wiśniewska i Julia Zielińska (1d), Agata Guza i Marceli Płoszaj (2a), Ola Mejna, Iga Maśniak i Stefania Jankowska (3a) oraz Kuba Dąbrowski (3c).

Data dodania: 2019-10-01 08:27:07
Data edycji: 2019-10-01 09:50:11