Akcja charytatywna

10 złotych może uratować życie. Cztery kawy w automacie, trzy paczki chrupek, pięć batoników. Wystarczy w jednym tygodniu odmówić sobie drobnej przyjemności. 10 złotych kosztuje jedna szczepionka dla dzieci w Afryce. Dla nas to niewiele, dla nich to bariera nie do przekroczenia. Dlatego pomagamy. Nie trzeba dawać dziesięciu złotych. To może być choćby symboliczna złotówka. 10 złotówek to cała szczepionka. Każde wsparcie jest ważne. Każde uratowane życie bezcenne.

Akcją opiekuje się klasa Id (puszka będzie dostępna w Akwarium na dole, czyli u Pań Woźnych) i p. Agnieszka Wielgosz :)

Data dodania: 2018-04-23 13:01:57
Data edycji: 2018-04-23 13:02:45