TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" ! 10 miejsce w Trójmieście, 12 w województwie, 165 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 166 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 117 w rankingu szkół olimpijskich :)

Badania profilaktyczne

Bardzo zachęcamy Szanownych Rodziców naszych Uczniów do przeczytania listu podpisanego przez Panią Magdalenę Czarzyńską-Jachim – Wiceprezydentkę Sopotu, w którym zaprasza do udziału w badaniu. Wyniki przeprowadzonych badań będą podstawą do stworzenia programów profilaktyczno-wychowawczych w Państwa szkołach, Gminnego programu profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych dla Gminy Miasta Sopotu na 2023 r., a jednocześnie wskażą potrzeby uczniów, rodziców i pracowników szkół w zakresie profilaktyki.

Badanie jest anonimowe! Tutaj jest link: ANKIETA

Z góry bardzo dziękujemy za wypełnienie!

Link do platformy: https://profilaktykasopot.pbs.pl/

Data dodania: 2022-03-28 08:22:54