TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" ! 10 miejsce w Trójmieście, 12 w województwie, 165 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 166 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 117 w rankingu szkół olimpijskich :)

Biol-chem na Wydziale Chemii!

W dniach 16 i 17 maja klasa 3cp uczestniczyła w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Chemii UG.

W pierwszym dniu zajęć uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą analizy pierwiastków bloku d, a we wtorek bloku s.  Wykonując doświadczenia pod okiem studentów wypełniali karty pracy, zapisywali obserwacje i wnioski. Dzięki temu mogli przypomnieć sobie i usystematyzować wiadomości z klasy drugiej.

W czerwcu blok zajęć z chemii będzie realizowany na PG w ramach projektu Uranium.

Data dodania: 2022-05-23 16:38:51
Data edycji: 2022-05-24 16:39:48