Dokumentacja rekrutacyjna

Uwaga!

Bardzo prosimy, ażeby Ci z Państwa, którzy nie zdecydują się na osobiste przyniesienie do szkoły wniosku o przyjęcie (wydruk z systemu Nabór Pomorze) zgodnie z decyzją Ministra Edukacji o możliwym obiegu elektronicznym rekrutacji, wydrukowali go i zrobili zdjęcie lub skan stron z danymi, wyborem szkół oraz (wyjątkowo ważne!) z podpisami pod oświadczeniem i przesłali w ramach harmonogramu zdjęcia lub skany na adres:

rekrutacja@lo2.sopot.pl

Pozostałe dokumenty, jeśli nie będą Państwo chcieli przynieść ich osobiście, również należy w odpowiednich terminach przesłać na ten adres mailowy.

W szkole można składać wnioski osobiście w godzinach 9.00 - 14.00.

Data dodania: 2020-06-16 11:05:51
Data edycji: 2020-06-16 11:24:17