143 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących, 10 miejsce w województwie, znak jakości Złota Szkoła Perspektywy 2024; 141 miejsce w rankingu maturalnym Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2024; 5 miejsce w rankingu szkół średnich 2024 Trojmiasto.pl; Tegoroczni Olimpijczycy: Mikołaj Foltyn - finalista, Olimpiada Historyczna, Maja Klofczyńska, Jakub Nowak - finaliści, Olimpiada Literatury i języka polskiego, Jan Śniadach - laureat, Olimpiada jezyka angielskiego; Konkursy z indeksami na uczelnie: Alicja Cypcarz - konkurs wiedzy ekogologicznej OKAWANGO, Wiktor Zakrzewski - ogólnopolski lonkurs wydziału chemii PG
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień talentów

Dzień talentów

W naszej szkole jest dużo utalentowanych uczniów w kierunku artystycznym oraz innych, więc 10 listopada, jak co roku, odbył się dzień talentów, który był okazją do pokazania się tych osób. Mimo wielu umiejętności naszych uczniów zaprezentowano głównie te związane ze śpiewaniem lub graniem na instrumentach. 

Dzień talentów w naszej szkole jest już wieloletnią tradycją, którą zawsze organizuje Samorząd Uczniowski. W tym roku zaprezentowało się na scenie 14 uczniów i uczennic, dzięki którym mieliśmy możliwość wysłuchania od kultowego hitu grupy Queen pod tytułem “Bohemian Rhapsody” wykonywanego przez duet do klasycznej gry na pianinie. Pojawiło się także wiele autorskich piosenek. Do zobaczenia w przyszłym roku na scenie!
Data dodania: 2022-11-20 10:12:01
Data edycji: 2022-12-05 10:28:08
Ilość wyświetleń: 274

Współpraca z uczelniami wyższymi

 

Stała współpraca II LO w Sopocie z uczelniami wyższymi:

1. z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego,

2. z Wydziałem Biologii  Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego,

3. z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym,

4. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

5. z Katedrą Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Politechniki Gdańskiej.

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej