ETI dla II LO

Student II roku informatyki i przedstawiciel Wydziałowej Rady Samorządu Studentów ETI  Maciej Żurek, był dzisiaj naszym gościem. Akcja "Kariera na ETI" do której zostaliśmy zaproszeni ma na celu zachęcić tegorocznych maturzystów do podjęcia studiów na jednym z kierunków, jakie oferuje wydział Elekrtoniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej, zaś uczniów klas pierwszych i drugich do zainteresowania najnowszą technologią. Trwająca ok. 30 minut prezentacja przybliżyła uczniom klas matematycznych  tematykę poszczególnych kierunków na wydziale, różnice między nimi, a także jakie są po nich perspektywy na przyszłość. Wspomniano też o rekrutacji, aby jeszcze na sam koniec zmotywować maturzystów do osiągnięcia jak najlepszych wyników na maturze :)

Data dodania: 2018-04-17 17:09:22
Data edycji: 2018-04-17 17:32:23