143 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących, 10 miejsce w województwie, znak jakości Złota Szkoła Perspektywy 2024; 141 miejsce w rankingu maturalnym Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2024; 5 miejsce w rankingu szkół średnich 2024 Trojmiasto.pl
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

IId w Sądzie

17 stycznia klasa II d odwiedziła Sąd Rejonowy w Gdyni. Sędziowie zajmujący się sprawami cywilnymi i karnymi, pani Hanna Łosin i pan Krzysztof Więckowski opowiedzieli klasie o różnych tajnikach pracy w sądzie oraz rozprawach, które w przeszłości musieli prowadzić. Niewątpliwą atrakcją dla uczniów była możliwość wzięcia udziału w symulacji posiedzenia i wcielenia się w role sędziów, prokuratorów, świadka, obrońcy i oskarżonego. Prawdziwa rozprawa niestety nie odbyła się, ponieważ nie stawili się oskarżony, świadkowie i... poszkodowany, ale za to sami mogliśmy przez chwilę poczuć się jak osoby aresztowane.....

Data dodania: 2024-01-22 11:11:34
Data edycji: 2024-01-22 11:12:13

2. z Wydziałem Biologii  Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego,

4. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

5. z Katedrą Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Politechniki Gdańskiej.