TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" ! 10 miejsce w Trójmieście, 12 w województwie, 165 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 166 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 117 w rankingu szkół olimpijskich :)

Informacja w sprawie dofinansowania zakupu podręczników.

Informacja dotycząca rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 26 czerwca 2020r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020–2022.

Poniżej znajduje się wniosek o przyznanie pomocy finansowej na zakup podręczników na rok szkolny 2022/2023 ..

Do wniosku należy dołączyć: Kopię potwierdzoną za zgodność z oryginałem orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego oraz fakturę VAT wystawioną imiennie na ucznia lub opiekunów (opiekuna) ucznia, rachunek, paragon lub oświadczenie o zakupie odpowiednio tych podręczników, materiałów edukacyjnych lub materiałów ćwiczeniowych.

Wnioski prosimy składać do 9 września 2022r. do psychologa szkolnego

Data dodania: 2022-08-31 17:27:09
Data edycji: 2022-08-31 17:27:34

2. z Wydziałem Biologii  Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego,

4. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

5. z Katedrą Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Politechniki Gdańskiej.