Integracja w klasach pierwszych.

Klasy pierwsze rozpoczęły rok szkolny wyjazdem do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Ostoja", który wspiera nasza szkoła w ramach wolontariatu i gdzie mieszka nasz szkolny "adoptowany" kruk Odyn. Pierszaczki uczestniczyły w warsztatach integracyjnych prowadzonych przez szkolnego psychologa, p. Anię Słapik, a następnie biwakowały przy ognisku. Dwie grupy były również na spacerze po okolicznym lesie i słuchały wykładu o miejscowej faunie oraz pracy Ośrodka.

Data dodania: 2021-09-08 17:59:40
Data edycji: 2021-09-08 18:14:14