Koło literackie BOHEMA TRAIN

Miło mi poinformować, iż zredagowana przeze mnie książka artystyczna  Pociąg pośpieszny WITKACY do Zakopanego (2019) pod patronatem honorowym Prezydenta Sopotu właśnie doczekała się bardzo pozytywnych recenzji, m.in. na łamach sopockiego dwumiesięcznika literackiego "Topos" nr 3/2020.

Warto zaakcentować, że ów album zbiera prace autorów znanych i mniej znanych, a wśród tych ostatnich brylują członkowie naszego koła literackiego BOHEMA TRAIN przy bibliotece - debiutanci z koła młodych projektu PANTOGRAF (autorką opowiadania inspirowanego pobytem Stanisława Ignacego Witkiewicza w Sopocie w 1936 roku jest absolwentka Aleksandra Kas).

Myślę, że możemy być dumni, iż logotyp II LO w Sopocie pojawia się na afiszu promocyjnym obok takich instytucji jak Fundacja Grupy PKP czy Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, a nazwiska naszych uczniów-debiutantów obok nazwisk znanych i uznanych twórców - Pawła Huelle i Ewy Lipskiej.

W przygotowaniu nowy almanach KARPATY/POGÓRZE z udziałem uczennic klas młodszych.

W nowym roku szkolnym zapraszam do współpracy,

opiekun koła literackiego Bohema Train
koordynator projektu PANTOGRAF