143 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących, 10 miejsce w województwie, znak jakości Złota Szkoła Perspektywy 2024; 141 miejsce w rankingu maturalnym Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2024; 5 miejsce w rankingu szkół średnich 2024 Trojmiasto.pl; Tegoroczni Olimpijczycy: Mikołaj Foltyn - finalista, Olimpiada Historyczna, Maja Klofczyńska, Jakub Nowak - finaliści, Olimpiada Literatury i języka polskiego, Jan Śniadach - laureat, Olimpiada jezyka angielskiego; Konkursy z indeksami na uczelnie: Alicja Cypcarz - konkurs wiedzy ekogologicznej OKAWANGO, Wiktor Zakrzewski - ogólnopolski lonkurs wydziału chemii PG; Ranking WaszaEdukacja.pl 2024r. Licea: Kraj 72 miejsce, Trójmiasto 7 miejsce;

Konkurs Tech Minds

Zachęcamy do udziału w konkursie Tech Minds, który skierowany jest do zespołów uczniowskich ze szkół podstawowych, średnich oraz studentów.

Celem konkursu jest wyróżnianie i nagradzanie talentów. Tech Minds to przestrzeń do działania oraz odkrywania i wzmacniania zdolności uczniów i studentów oraz docenianie pracy zespołowej.

Jeśli masz pomysł, jak nowe technologie mogą wesprzeć edukację, dzielenie się wiedzą i rozwój, przygotuj projekt - działanie, które przyczyni się do wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych lub wykorzystania już istniejącej technologii w Twojej szkole lub na uczelni.

Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybrani finaliści, którzy zaprezentują swoje projekty przed Kapitułą Konkursu. Do wygrania są trzy granty po 25 tys. złotych po jednym z każdej kategorii: szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa oraz po 5 tys. złotych dla finalistów, a także nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje na stronie: https://liblink.pl/ESZwx6dSg2

Data dodania: 2024-10-08 16:25:11