Laureaci konkursu matematycznego!

Dnia 11 czerwca 2018r w I Liceum Ogólnokształcącym w Sopocie odbył się finał Miejskiego Konkursu Matematycznego.
W kategorii klas pierwszych na poziomie nauczania matematyki podstawowym Komisja konkursowa wyróżniła następujących uczniów naszej szkoły:
Karolina Konieczna z klasy 1c (I miejsce)
Aleksandra Zymni z klasy 1d (II miejsce)
W kategorii klas pierwszych na poziomie nauczania matematyki rozszerzonym, pierwsze miejsce zajął Oskar Jankuniec z klasy 1b
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.
Data dodania: 2018-06-19 07:34:06
Data edycji: 2018-06-19 07:40:28