TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" ! 10 miejsce w Trójmieście, 12 w województwie, 165 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 166 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 117 w rankingu szkół olimpijskich :)

Listy do Świętego Mikołaja

Już grudzień, czyli również Choinkówka II LO!

Akcja wspierająca naszej szkoły odbywa się od wielu lat. Pierwszym etapem jest pisanie listów do Świętego Mikołaja.

W niedzielne przedpołudnie w tym magicznym wydarzeniu, już po raz czwarty, wzięli udział uczestnicy i uczestniczki programów wsparcia Gdańskiej Fundacji Innowacji Społecznej oraz wraz z najważniejszymi gośćmi, czyli Dziećmi.

Przy pomocy naszych uczniów Dzieci napisały lub narysowały swoje marzenia (to znaczy takie, jakie możemy spełnić).

Teraz listy trafią do Świętego Mikołaja, czyli do poszczególnych klas, które przekażą informacje Mikołajowi o prezentach.

21 grudnia odbędzie się coroczny Koncert Dobrej Woli (taką przynajmniej mamy nadzieję), a wieczorem Dzieci odbiorą od Świętego Mikołaja prezenty.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, którzy przyszli w niedzielę do szkoły.

Dziękujemy Paniom z pionu technicznego, że również znalazły czas dla nas.

Choinkówkę organizują p. Agnieszka Wielgosz oraz p. Anna Słapik :)

Data dodania: 2021-12-05 16:08:39
Data edycji: 2021-12-05 16:11:19