Młodzieżowe Spotkania z Medycyną!

Podczas październikowych Spotkań z Medycyną uczniowie klasy 2d biol.-chem. mieli możliwość wysłuchania niezmiernie ważnych wykładów poświęconych problematyce cukrzycy - „dżumy XXI w.” oraz zagożeniom związanych z rezygnacją z obowiązkowych szczepień. W dyskusji, która należy do stałego punktu programu, nasi uczniowie zadali rekordową ilość pytań. Warto podkreślić, że były szczególnie przemyślne, ważne i bardzo dojrzałe. Asi gratulujemy nagrody książkowej, za szczególnie „dobre” pytanie:)

Data dodania: 2018-10-28 18:08:59
Data edycji: 2018-10-28 18:11:40