Nowy samorząd

Społeczność Uczniowska II LO ma nowy skład Samorządu Szkolnego Przypominamy, że samorząd uczniowski to wszyscy nasi Wspaniali Uczniowie, a cudowna ekipa na zdjęciach to Wasi przedstawiciele w relacjach Wy – Dyrekcja, Nauczyciele, Rzeczywistość Niedawno wrzuciliśmy film z debaty, nie była łatwa, być może nie zawsze szła w dobrą stronę, ale okazało się, jak zresztą podejrzewaliśmy, że Kandydaci będą mądrzejsi od wszystkich debat I od razu, po ogłoszeniu wyników, stawili się razem, bo razem będą działać dla Was. Kuba Retyk stanął na czele tego mocnego składu, gratulujemy i trzymamy kciuki! Matylda Pankiewicz i Kuba Ginter będą piękną gwarancją, że nawet rok maturalny nie zakłóci w żaden sposób pracy zespołu Może właśnie tak jest dobrze, że doświadczenie spotka się z nową energią, dzięki czemu będzie mogła powstać dodatkowa jakość wzajemnej współpracy i błyskotliwych pomysłów. Matylda powiedziała fajną rzecz, gdy wyniki popłynęły z radiowęzła. Przecież nie przegrałam, mówiła, będziemy tam razem, nie czuję się źle, zrobimy fajne rzeczy, a przecież po to się zgłosiłam. Gratulujemy dojrzałości. Tacy właśnie są Uczniowie II LO Aha. Mamy pufy. Nie było okazji wcześniej ich pokazać, to niejako przy okazji – oto są, w złym świetle ostatniego piętra Dlaczego Samorząd siedzi? Bo odpoczywa przez chwilę przed pracą, która go czeka. Już jutro część z Uczniów zostanie zaproszona do nowej, świetnej inicjatywy. A to dopiero początek :)

Data dodania: 2018-09-23 17:35:08
Data edycji: 2018-09-23 17:38:14