OSTOJA

1 czerwca świętowaliśmy Dzień dziecka z pierwszymi klasami w zaprzyjaźnionej Ostoi :).
Pierwszaki wraz z wychowawcami spędzili dzień w Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt OSTOJA w Pomieczynie, gdzie mieszka adoptowany wirtualnie przez uczniów naszej szkoły kruk o imieniu Odyn.
Mieliśmy też możliwość spaceru z ornitologiem i poznania kilku rodzimych przedstawicieli fauny i flory.
Całodzienny wyjazd naukowo - integracyjny podsumowaliśmy miło spędzonym czasem przy ognisku starając się nadrobić towarzyskie zaległości.
Uczniowie klas pierwszych nie tylko spędzili miły dzień w plenerze, ale również dowiedzieli się, jak ważną rolę spełnia Ostoja w lokalnym środowisku i dlaczego warto ten ośrodek wspierać.

Data dodania: 2021-06-07 15:56:42
Data edycji: 2021-06-09 20:03:02