Pierwsze miejsce w konkursie Zdolnych z Pomorza

Dziewczyny z klasy 2d zajęły pierwsze miejsce w konkursie Zdolnych z Pomorza na projekt biologiczno-chemiczny! Konkurencja była ogromna, inne drużyny wspaniałe, więc tym bardziej gratulujemy sukcesu! Biodegradowalność to przyszłość, a więc Uczniowie II LO już tam są Konkurs odbył się w CEN w Gdańsku, a gala finałowa z wręczeniem nagród wydarzy się w czerwcu, o czym na pewno jeszcze napiszemy :)

Data dodania: 2018-05-14 22:31:48
Data edycji: 2018-05-14 22:34:05