TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" ! 10 miejsce w Trójmieście, 12 w województwie, 165 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 166 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 117 w rankingu szkół olimpijskich :)

Rekrutacja - dodatkowy oddział

W związku z dodatkową rekrutacją, którą ogłosił Urząd Miasta Sopotu, informujemy, iż w II LO, ze w względu na najwyższą liczbę chętnych, powstanie nowy mniejszy odział – matematyczno-geograficzny (z rozszerzonym językiem angielskim), do którego zostanie przyjętych 20 uczniów. W tej klasie nie będzie podziału na grupy.

Jest to oddział przeznaczony dla osób, które już wcześniej ubiegały się o przyjęcie do oryginalnej klasy mat-geo, ale zabrakło im punktów. Decyduje kolejność kolejnych punktów poniżej progu 178,85. Dotychczas złożone podania nadal są ważne. Na podstawie podań, w których kandydaci wyrażają chęć nauki w klasie o tym profilu, będą podejmowane decyzje o przyjęciu.

Lista przyjętych do tego oddziału zostanie wywieszona w szkole 4 lipca o godzinie 12.00.

Data dodania: 2022-08-01 09:54:49
Data edycji: 2022-08-01 14:18:49