TYTUŁ "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" ! 10 miejsce w Trójmieście, 12 w województwie, 165 w skali kraju. Jednocześnie jesteśmy na 166 miejscu w rankingu wyników maturalnych, a na 117 w rankingu szkół olimpijskich :)

Stypendia Prezydenta Miasta Sopotu

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu 9 maja 2022 roku Dziennik Urzędowy Województwa Pomorskiego opublikował uchwałę w sprawie przyjęcia Regulaminu przyznawania jednorazowego stypendium Prezydenta Miasta Sopotu dla uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie Gminy Miasta Sopotu w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży – dokument w załączniku.

Informujemy, iż wszystkie szczegóły dotyczące przyznawania stypendium Prezydenta Miasta Sopotu znajdują się także na Sopockim BIPie Edukacyjnym:

Dodatkowo przypominamy tegoroczny harmonogram:

Termin składania wniosków o przyznanie jednorazowego stypendium przez rodzica/opiekuna prawnego/pełnoletniego ucznia do szkoły upływa z dniem 30 czerwca.

Data dodania: 2022-06-09 10:06:56
Data edycji: 2022-06-09 10:08:01