Stypendium socjalne!

Szanowni Państwo poniżej znajdziecie informację dotyczącą pomocy materialnej o charakterze socjalnym na rok szkolny 2018/2019

Wnioski mogą być składane przez uczniów  zamieszkałych w Sopocie, których dochód netto w miesiącu sierpniu br. nie przekroczył kwoty 514 zł na osobę. Prosimy o dołączenie do wniosku wszystkich niezbędnych załączników - zaświadczenia, oświadczenia o osiągniętych dochodach netto w sierpniu. Termin składania wniosku zgodnie z ustawą  wyznaczony jest do 15 września w Wydziale Oświaty pok.11 ul. Marynarzy 4. Prosimy pamiętać o konieczności  gromadzenia imiennych rachunków/faktur o dokonanym zakupie o charakterze edukacyjnym, niezbędnych przy rozliczeniu się z przyznanej kwoty stypendium. Wypłata następuje, po przedstawieniu wymienionych dokumentów.

W załączniku znajduje się wniosek do pobrania.

Data dodania: 2018-08-29 18:46:17
Data edycji: 2018-08-29 18:49:29