Warsztaty dla uczniów klas 1! - II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie 143 miejsce w rankingu Liceów Ogólnokształcących, 10 miejsce w województwie, znak jakości Złota Szkoła Perspektywy 2024; 141 miejsce w rankingu maturalnym Liceów Ogólnokształcących Perspektywy 2024; 5 miejsce w rankingu szkół średnich 2024 Trojmiasto.pl

Warsztaty dla uczniów klas 1!

W naszej szkole uczniowie wszystkich klas pierwszych wzięli udział w warsztatach pod hasłem Zabawa bez odurzania.

Szczere i otwarte rozmowy, bez udawania, że młodzi się nie bawią. Warto jednak bawić się bezpiecznie.

Warsztaty prowadziła psycholog i terapeutka p. Patrycja Faliszek z Fundacji Czyste Dźwięki.

Zajęcia zostały zalecone przez Sopockiego Pełnomocnika do spraw Uzależnień oraz sfinansowane przez Urząd Miasta Sopotu.

Data dodania: 2020-03-09 20:11:46
Data edycji: 2020-03-11 20:14:26

StaÅ‚a wspóÅ‚praca II LO w Sopocie z uczelniami wyższymi:

2. z WydziaÅ‚em Biologii  Uniwersytetu GdaÅ„skiego oraz WydziaÅ‚em Chemii Uniwersytetu GdaÅ„skiego,

5. z KatedrÄ… Chemii i Technologii MateriaÅ‚ów Funkcjonalnych Politechniki GdaÅ„skiej.