Ważne sprawy socjalne

Zamieszczamy ważne informacje dotyczącej spraw socjalnych.

1. Formularz dot. przyznania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów.  Wnioski mogą być składane przez uczniów  zamieszkałych w Sopocie, których dochód netto w miesiącu sierpniu br. nie przekroczył kwoty 528 zł na osobę. Termin składania zgodnie z ustawą  wyznaczony jest do 15 września w Wydziale Oświaty pok.11 ul. Marynarzy 4. Należy gromadzić imienne rachunki/fakturu o dokonanym zakupie o charakterze edukacyjnym, niezbędne przy rozliczeniu się z przyznanej kwoty stypendium.
  2. Termin składania wniosków (do psychologa szkolnego - gabinet 15) dotyczących przyznania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych w roku szkolnym 2019/2020: 16 września.  Wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się poniżej.
Data dodania: 2019-08-30 10:50:22
Data edycji: 2019-08-30 11:05:06