Wykład!

W środę obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i z tej okazji gościliśmy panią doktor Margot Stańczyk - Minkiewicz, która wygłosiła wykład pod tytułem "Prawa Człowieka wyzwaniem dla rzeczywistości XXI wieku". Uczniowie mieli okazję nie tylko pogłębić swoją wiedzę z zakresu wos-u ale przede wszystkim dowiedzieć się w których rejonach świata istnieje największe zagrożenie nieprzestrzegania praw człowieka i jak wiele zależy od nas samych aby te prawa zachować.Pani Doktor uświadomiła nam również konsekwencje łamania praw człowieka i negatywnych skutków tego zjawiska na całą ludzkość. Uczniowie mieli również okazję do dyskusji i zadawania pytań po części prezentacyjnej wykładu.
A. Wielgosz
Data dodania: 2019-12-15 15:27:01