Tytuł "Złotej Szkoły 2023" w rankingu PERSPEKTYW, 99 miejsce w kraju w rankingu LICEÓW, 75 w rankingu SZKÓŁ OLIMPIJSKICH, 105 w rankingu MATURALNYM

Wykład!

W środę obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka i z tej okazji gościliśmy panią doktor Margot Stańczyk - Minkiewicz, która wygłosiła wykład pod tytułem "Prawa Człowieka wyzwaniem dla rzeczywistości XXI wieku". Uczniowie mieli okazję nie tylko pogłębić swoją wiedzę z zakresu wos-u ale przede wszystkim dowiedzieć się w których rejonach świata istnieje największe zagrożenie nieprzestrzegania praw człowieka i jak wiele zależy od nas samych aby te prawa zachować.Pani Doktor uświadomiła nam również konsekwencje łamania praw człowieka i negatywnych skutków tego zjawiska na całą ludzkość. Uczniowie mieli również okazję do dyskusji i zadawania pytań po części prezentacyjnej wykładu.
A. Wielgosz
Data dodania: 2019-12-15 15:27:01
Data edycji: 2019-12-15 15:31:38

2. z Wydziałem Biologii  Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziałem Chemii Uniwersytetu Gdańskiego,

4. z Wydziałem Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego,

5. z Katedrą Chemii i Technologii Materiałów Funkcjonalnych Politechniki Gdańskiej.