Wymiana!

W dniach 29 listopada - 6 grudnia , 44 osobowa grupa drugoklasistów wzięła udział w wymianie ze szkołą włoską w Bassano del Grappa. Podczas pobytu młodzież pracowała na projektem dotyczącym zmian klimatycznych i szukała rozwiązań pozwalających na zahamowanie procesu degradacji środowiska naturalnego. Zwiedziliśmy również Padwę, Wenecję i Weronę oraz urocze Bassano. Spodziewamy się rewizyty włoskich partnerów w kwietniu przyszłego roku.

Data dodania: 2019-12-08 16:20:47
Data edycji: 2019-12-16 16:21:05