KONKURS SPOTLIGHT ON ENGLISH 2020

21 lutego 2020 odbył się w naszej szkole międzyszkolny konkurs języka angielskiego składający się z testu pisemnego i prezentacji ustnej - serwisu informacyjnego.

Konkurs oceniała komisja w składzie : p. Hanna Kryszewska, dr. Maciej Rataj- z wydziału filologii angielskiej UG oraz p. Jagoda Katulska - Łada z Polanglo.

W konkursie wzięło udział 14 szkół średnich z Trójmiasta oraz 1 drużyna z Tczewa.

W konkursie indywidualnym z największą liczbą punktów z testu zwyciężyła Małgorzata Okorowska z III LO w Gdyni,  II miejsce przypadło Marii Gardaj z 8 LO w Gdyni oraz Martynie Brzozowskiej z XIV LO w Gdyni , III miejsce zajął Mateusz Krzyżostanek z Technikum Łączności w Gdańsku.

Drużynowo zwyciężyli: III LO w Gdyni, drugie miejsce : III LO w Gdańsku, trzecie : XIV LO w Gdyni. Nasza drużyna z II LO w Sopocie w składzie Maja Niżnikiewicz z 2C i Wiktoria Kowalik z 3a  uzysyskały bardzo wysokie - czwarte miejsce. Nagrody w konkursie ufundowało wydawnictwo OXFORD oraz Wydział Oświaty w Sopocie.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz dziękujęmy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Data dodania: 2020-02-22 07:19:34
Data edycji: 2020-02-28 12:13:36