FESTYN RODZINNY PROJEKTU HEALTHY MEANS HAPPY

Szóstka uczniów z klasy IB i ID z VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni- Agnieszka Miotke, Martyna Kułakowska, Wiktoria Gramatowska, Aleksandra Lewko, Staszek Biernat oraz Alessandro Santanocito podjęli się realizacji projektu społeczngo w ramach ogólnopolskiej Olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Projekt "Healthy Means Happy" powstał w celu wyedukowania dzieci na temat zdrowego stylu życia. Chcemy pokazać młodemu pokoleniu, że odpowiednie odżywianie, sport, czy po prostu dbanie o siebie jest przyjemne i pożyteczne, a im wcześniej nabędzie się rozsądne nawyki, tym lepiej. Realizowaliśmy warsztaty dla dzieci z gdyńskich podstawówek o tematyce zdrowia, a na ich podsumowanie organizujemy  16 czerwca 2018 roku w VI Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni (ul. Kopernika 34)  w godzinach 10:00 – 14:00 FESTYN RODZINNY. Chcemy, aby ta impreza była zwieńczeniem naszych działań, okazją do nagrodzenia najaktywniejszych uczestników i całych rodzin, rozegrania meczu pomiędzy szkołami, które brały udział w naszych warsztatach i po prostu spędzenia w gronie bliskich sobotniego popołudnia!  Zapraszamy tak naprawdę każdego - babcię, wujka, wszystkich!

Wydarzenie będzie pełne atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Młodzi będą mieli okazję uczestniczyć w różnego rodzaju zabawach samodzielnie i razem z opiekunami. Planujemy półgodzinne spotkanie, podczas którego dorośli będą mogli skorzystać z porad specjalisty w zakresie prowadzenia zdrowego stylu życia w rodzinie.

Gwarantujemy przystanki ze zdrowymi przekąskami, kolorowankami dla dzieci, malowaniem buziek, rodzinnymi zdjęciami w przebraniach, bańkami dla najmłodszych i wiele wiele innych – również tych zapewnionych przez naszych partnerów!

Oprócz możliwości obejrzenia zarówno meczu reprezentacji VI LO w koszykówce, jak i rozgrywek pomiędzy szkołami podstawowymi, będzie odbywał się konkurs dla całych rodzin - wylosujemy trzy karty pracy ze zdobytymi pieczątkami ze stanowisk, które trzeba będzie zaliczyć! Ostatnim akcentem będzie gala oraz koncert młodzieżowego zespołu z trójmiasta! Zdecydowanie każdy znajdzie coś dla siebie!

Co ważne, akcja Wspaniałej Młodzieży z "Szóstki" zostanie połączona z przedsięwzięciem "Zostań dawcą szpiku" - #dwójkadlaLidzi #pomocdlaLidzi - http://lo2.sopot.pl/zostan-dawca-szpiku,260,pl

Gorąco zachęcamy do udziału!

Data dodania: 2018-05-24 15:46:43
Data edycji: 2018-05-24 15:53:25